Kontrola

Dostępu

Kontrola dostępu umożliwia ograniczenie dostępu do pomieszczeń w niezawodny sposób zarówno w firmach jak i domach prywatnych. Dzięki zastosowaniu tych niezawodnych rozwiązań uzyskujemy wyższy poziom bezpieczeństwa oraz kontroli.

Systemy kontroli dostępu występują w różnorodnych konfiguracjach, od prostych systemów autonomicznych, przez rozwiązania sieciowe, aż do kompleksowych instalacji połączonych z innymi systemami bezpieczeństwa (alarmy, monitoring, systemy przeciwpożarowe). Zaawansowany system kontroli dostępu pozwala na realizację każdej, z powyższych konfiguracji charakteryzując się wysoką jakością, niezawodnością.

Kontrola czasu pracy. Pracownicy rejestrują wejścia, wyjścia i przejścia służbowe na rejestratorze czasu pracy zmieniając rodzaj przejścia za pomocą przycisków na urządzeniu.

Rejestrator

można podłączyć do komputera za pomocą sieci:
- LAN
- RS232/RS485.

Możliwe jest również przenoszenie zdarzeń do komputera za pomocą pendrive analiza i rozliczanie czasu pracy przeprowadzane są w programie komputerowym

Zobacz także:

Oferujemy funkcjonalne rozwiązania wykorzystując najnowsze urządzenia techniki wszystkich producentów renomowanych firm krajowych i zagranicznych, w zależności również od wymagań klienta.

Dbamy aby rzetelnie i profesjonalnie zabezpieczyć mienie zakładów produkcyjnych i przemysłowych, wszelkiego rodzaju instytucji, ale także małych firm i osób prywatnych dbając o ich bezpieczeństwo i funkcjonalność systemów.

biuro:

19-300 Ełk, ul. Mickiewicza 8A
czynne: pn-pt 8.00 - 16.00

telefony:

604 070 011
604 236 062

e-mail:

biuro@tomserwis.pl
norbert@tomserwis.pl