Telewizja

Przemysłowa

Telewizja przemysłowa jest systemem monitorowania wzrokowego za pośrednictwem kamer zarówno wewnątrz budynków, jak i obszarów wokół nich lub terenów otwartych.

Telewizja dozorowa w dużym stopniu wpływa na stan bezpieczeństwa obiektów, w których została zainstalowana, ponieważ pozwala na bieżącą obserwację i rejestrację wszelkich zdarzeń mogących spowodować zagrożenie, stanowi znakomite uzupełnienie innych systemów sygnalizujących stany alarmowe w obiektach.

Dzięki temu w szybkim czasie można rozpoznać przyczynę alarmu i podjąć odpowiednią akcję przeciwdziałania zagrożeniu.

Na przykład

umożliwiają bezpośrednią obserwację pomieszczenia, z którego nadawany jest sygnał zagrożenia pożarowego lub sygnał włamania i kradzieży lub jakikolwiek inny alarm o sytuacji nietypowej.

Zobacz także:

Oferujemy funkcjonalne rozwiązania wykorzystując najnowsze urządzenia techniki wszystkich producentów renomowanych firm krajowych i zagranicznych, w zależności również od wymagań klienta.

Dbamy aby rzetelnie i profesjonalnie zabezpieczyć mienie zakładów produkcyjnych i przemysłowych, wszelkiego rodzaju instytucji, ale także małych firm i osób prywatnych dbając o ich bezpieczeństwo i funkcjonalność systemów.

biuro:

19-300 Ełk, ul. Mickiewicza 8A
czynne: pn-pt 8.00 - 16.00

telefony:

604 070 011
604 236 062

e-mail:

biuro@tomserwis.pl
norbert@tomserwis.pl